Servei de conservació, manteniment i millora de la jardineria de la zona Ciutat de l’inventari municipal (contracte reservat)

Expediente: cobs2025/038

L’objecte principal d’aquest contracte, promogut per l’Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols, és el servei de conservació, manteniment i millora de la jardineria de la zona Ciutat de l’inventari municipal.\n\nAmb la finalitat de fomentar la integració laboral i social de persones amb altres capacitats i amb especials dificultats per a la seva inclusió laboral, aquest contracte es reserva a Centres Especials de Treball d’Iniciativa Social (CET) que tinguin una plantilla d’almenys el 70% de persones treballadores amb discapacitat igual o superior al 33%. \n\nA més a més, els CET que participin en la licitació hauran d’estar registrats i acreditar que almenys el 30% de les seves plantilles de persones amb discapacitat correspon al grup de persones amb especials dificultats per a la inclusió laboral.\n\nEs considera treballador amb discapacitat amb especials dificultats per la inclusió laboral quan el treballador estigui inclòs en un dels següents grups:\n\n•\tPersones amb paràlisi cerebral, persones amb trastorn mental o persones amb discapacitat intel·lectual, amb un grau de discapacitat reconegut igual o superior al 33%.\n•\tPersones amb discapacitat física o sensorial, amb un grau de discapacitat reconegut igual o superior al 65%.\n\nTanmateix, l’objecte inclou el subministrament de material divers necessari per al seu desenvolupament, definit en el plec de condicions tècniques, material revertirà a l’Ajuntament quan finalitzi el contracte. \n\n

2.045.842
Presupuesto base
2.045.842
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Palamós, Girona (Cataluña)
Publicación
21 nov 2025, 16:14

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 nov 2025
Anuncio de Pliegos 21 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols

Abierta COBS2026/062

Contracte de serveis de seguiment i control de qualitat, auditories tècniques i assessorament del servei de neteja viària, neteja de platges, recollida de residus i gestió de la deixalleria municipal

318.418 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta COBS2026/055

Contracte per al servei de manteniment, conservació i reposicions o actuacions de la xarxa de clavegueram i pluvials i elements auxiliars dins el terme municipal de Sant Feliu de Guíxols

1.016.374 €

Abierta COBS2026/055

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de mantenimiento, conservación, inspección y limpieza de la red de alcantarillado del término municipal de Sant Feliu de Guíxols. Dentro del servicio de mantenimiento se incluyen las tareas de inspección, limpieza y conservación de la red, así como la construcción de las acometidas de terceros a la mencionada red y el mantenimiento de las acometidas de los edificios de responsabilidad municipal, restante fuera de este contrato el mantenimiento de las redes de alcantarillado de cualquier otro organismo y de las acometidas de los edificios particulares.

459.222 €

Abierta COBS2026/047

Contracte de servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols

58.856 €

En la misma provincia (Girona)