Servei de connexió a central receptora d’alarmes per atendre les instal·lacions de seguretat d’intrusió i d’incendis, així com del servei de custòdia de claus i servei d’acudeixi dels Centres d’Atenció Primària de la GAPiC Delta i la GAPiC del Penedès.

Expediente: CSE/TM04/1101467254/26/PS

Contrato de servicios anulado por ICS - Gerència de compres. Lote 1. Duración del contrato: 7 meses. Categoría CPV 79710000.

22.239
Presupuesto base
139.947
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79710000
Publicación
23 abr 2026, 14:03
Fecha límite
8 may 2026, 16:00
Duración
7 meses
Lote
1

Organismo contratante

ICS - Gerència de compres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 abr 2026
Anuncio de Pliegos 23 abr 2026
Fin Plazo Presentación 8 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 may 2026, 06:24