Formalizada Servicios

Servei de connexió a central receptora d’alarmes per atendre les instal·lacions de seguretat d’intrusió i d’incendis, així com del servei de custòdia de claus i servei s’acudeixi els Centres d’Atenció Primària de la GAPiC Delta i la GAPiC del Penedès.

Expediente: CSE/TM04/1101473990/26/PS

Contrato de servicios formalizado por ICS - Gerència de compres. Lote 1. Categoría CPV 79710000. Adjudicado el 1 sep 2026 a SABICO SEGURIDAD, S.A.. Se recibió 1 oferta.

19.062
Presupuesto base
136.293
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79710000
Publicación
19 jun 2026, 12:05
Fecha límite
10 jul 2026, 16:00
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
SABICO SEGURIDAD, S.A.
NIF
A20202487
Importe
5.261
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

ICS - Gerència de compres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2026
Anuncio de Pliegos 19 jun 2026
Fin Plazo Presentación 10 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 1 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:22