Formalizada Servicios

SERVEI DE CONCEPTUALITZACIÓ, CREATIVITAT, DISSENY, PRODUCCIÓ I DEFINICIÓ D’UNA ESTRATÈGIA DE DIFUSIÓ D’UNA CAMPANYA DE PUBLICITAT INSTITUCIONAL DE LA MARCA RESERVA DE LA BIOSFERA DE LES TERRES DE L’EBRE

Expediente: 204/2025

La marca Reserva de la Biosfera de les Terres de l’Ebre, impulsada pel COPATE, té per objectiu identificar els productes agroalimentaris i artesanals, i els serveis turístics i de restauració acreditats sota aquest distintiu, essent, en aquest sentit, una eina important en l’estratègia de valorització del producte local de qualitat. Així mateix, també contribueix al posicionament del territori com a destí turístic identificat amb els valors universals de desenvolupament sostenible que encarna la Reserva de la Biosfera. Per tant, resulta de vital importància dur a terme accions que contribueixin a la visibilitat i a l’increment de la notorietat de la marca, així com a la identificació de la població local amb aquesta. \n\nL’objecte d’aquesta contractació és servei de conceptualització, creativitat, disseny, producció i definició d’una estratègia de difusió d’una campanya de publicitat institucional de la marca Reserva de la Biosfera de les Terres de l’Ebre, en el marc del Pla de comunicació i foment de la transferència de coneixement en l’àmbit de la Reserva de la Biosfera de les Terres de l’Ebre.\n\nLa creació de continguts audiovisuals per a la seva difusió en mitjans de comunicació i xarxes socials és essencial per posicionar adequadament la marca Reserva de la Biosfera de les Terres de l’Ebre. Aquests continguts no només milloren el reconeixement, projecció i visibilitat de la marca, sinó que també tenen un paper crucial en la promoció dels valors i atractius del territori.

50.550
Presupuesto base
50.550
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 sep 2025, 12:13

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 sep 2025
Anuncio de Pliegos 24 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 ago 2025
Anuncio de Formalización 24 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE)

Adjudicada 410/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans i el seu transport”.

234.000 €

Adjudicada 376/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans”.

115.000 €

Formalizada 320/2025

L’objecte del present contracte és el manteniment de la plataforma d’administració electrònica que actualment té implantada el Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l’Ebre (COPATE) per a tota la seva gestió administrativa i organitzativa, la qual incorpora els components i funcionalitats necessàries que permeten tant el compliment del marc legal vigent com l’adequació a les normes tècniques d’interoperabilitat i seguretat. Així mateix, també constitueix objecte del contracte la definició de les especificacions tècniques per a la contractació dels serveis que siguin necessaris per al manteniment, en les seves diferents modalitats, de la plataforma contractada.

56.900 €

Adjudicada 165/2026

Servei de neteja dels centres de treball del COPATE a Roquetes i a Deltebre

46.368 €

Adjudicada 165/2026

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de neteja integral de les instal·lacions dels centres de treball del Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE), ubicats als municipis de Roquetes i de Deltebre, incloent-hi totes les dependències, espais comuns, zones de treball, despatxos, sales de reunions, lavabos, magatzems i qualsevol altre espai que formi part de les instal·lacions.

23.184 €

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 10306/2026

Servei de formació d'anglès (presencial en dependències municipals) adreçat a la plantilla de l'Ajuntament de Vila-seca i els seus Organismes Autònoms

20.246 €

Abierta 7962/2025

Subministrament de material de construcció i obra civil per la Brigada Municipal de roda de Berà

35.000 €

Abierta 104/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de revisió, verificació, ajust, posada en servei i emissió dels certificats corresponents dels cabalímetres electromagnètics de la marca KROHNE, recentment instal·lats o que es puguin instal·lar durant la vigència del contracte a diverses ubicacions del Consorci d’Aigües de Tarragona, d’ara endavant CAT. Aquest servei té per finalitat garantir el correcte funcionament dels equips, la precisió de la mesura, la traçabilitat metrològica i l’adequació dels cabalímetres als requisits tècnics i normatius aplicables, especialment els derivats de l’Ordre TED/1191/2024, de 24 d’octubre, per la qual es regulen els sistemes electrònics de control dels volums d’aigua utilitzats pels aprofitaments d’aigua, els retorns i els abocaments al domini públic hidràulic.

30.000 €

Abierta 1420/2026

L’objecte del contracte és regular i definir l’abast i condicions de la prestació del servei de les actuacions necessàries per adequar a la normativa vigent diversos quadres i instal·lacions elèctriques municipals, segons els dos projectes tècnics següents: Lot 1: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques dependències de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026, per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473. Lot 2: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques quadres d'enllumenat de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026 per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473.

23.845 €

Abierta 40-2026

Servei d'operació d'una pala carregadora, que comprèn l'execució de les labors pròpies de maneig, càrrega, moviment i condicionament de materials mitjançant una pala carregadora aportada per l'adjudicatari, i operada sota la seva organització, direcció tècnica i control, amb el seu propi personal qualificat i mitjans necessaris.

98.000 €