En evaluacion Servicios

Servei de conceptualització creativa, producció, postproducció, adaptació i lliurament final de campanyes publicitàries per a diverses estacions de muntanya gestionades per la divisió turística de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya, en el marc del projecte Pirineu365 (Ref.POS100/26)

Expediente: CONTR/2026/0000000360-361-362

Servei de conceptualització creativa, producció, postproducció, adaptació i lliurament final de campanyes publicitàries per a diverses estacions de muntanya gestionades per la divisió turística de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya, en el marc del projecte Pirineu365 (Ref.POS100/26)

99.000
Presupuesto base
44.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 jul 2026, 10:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 jul 2026
Anuncio de Pliegos 7 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jul 2026, 12:11

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)