Formalizada Servicios

SERVEI DE CLASSES DE NATACIÓ EN UNA INSTAL·LACIÓ DE PISCINA COBERTA AMB MONITORATGE. CURS 2025 I 2026

Expediente: CCS12025000064

L’Ajuntament d’Olot requereix contractar el servei de classes de natació en una piscina coberta amb monitoratge per al curs 2025-2026, amb l’empresa Club Natació Olot.\nActualment la ciutat no disposa de piscina coberta, i per tant s’ha de contractar el servei externament. Així mateix, l’àrea d’esports no disposa de monitoratge per conduir cap a les activitats programades a la piscina coberta.

117.252
Presupuesto base
117.252
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
24 sep 2025, 10:23

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 sep 2025
Anuncio de Pliegos 24 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 sep 2025
Anuncio de Formalización 24 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)