Formalizada Servicios

Servei de càtering per als actes de les XXV Jornades de la Funció Consultiva, organitzades pel Consell de Garanties Estatutàries de Catalunya i la Comissió Jurídica Assessora.

Expediente: CGE-2026-36

Contrato de servicios formalizado por Consell de Garanties Estatutàries en Barcelona. Categoría CPV 55300000. Adjudicado el 3 ago 2026 a Branvaz Group SL. Se recibieron 9 ofertas.

58.300
Presupuesto base
58.300
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
55300000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 jul 2026, 16:00
Fecha límite
16 jul 2026, 23:59

Adjudicación

Adjudicatario
Branvaz Group SL
NIF
B66605924
Importe
50.314
Ofertas recibidas
9

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jul 2026
Anuncio de Pliegos 2 jul 2026
Fin Plazo Presentación 16 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 04:23

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 1403/2024-14148

Prestació integral del servei de càtering destinat al dinar de la gal·la de reconeixement a la gent gran de municipi

33.600 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Abierta 08017131_2026_015

Contractació del servei de bar-cantina per a l’Institut Severo Ochoa mitjançant procediment obert simplificat

15.667 €

Abierta ECAS 07536/2025

Gestió unificada i explotació del servei d’alberg municipal, en la modalitat de concessió de serveis, reservat a Centres Especial de Treball d’Iniciativa Social (CETIS), d’acord amb la Disposició Addicional 4a de la LCSP

1.004.328 €

Abierta 2026/0017585

Concessió del servei de bar restaurant al recinte Mundet (Passeig Vall d’Hebron, 171) de la Diputació de Barcelona

750 €

Más licitaciones de Consell de Garanties Estatutàries