Formalizada Servicios

Servei de Càtering i monitoratge de menjadors de les llars d'infants i els casals d'estiu municipals

Expediente: 2025/1617

Servei de dinar elaborat (càtering en calent) i servei de monitoratge per al menjador de les dues llars d'infants municipals i els casals d'estiu municipals.

265.008
Presupuesto base
241.046
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Llagostera, Girona (Cataluña)
Publicación
20 oct 2025, 13:48

Organismo contratante

Ajuntament de Llagostera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 oct 2025
Anuncio de Pliegos 20 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 sep 2025
Anuncio de Formalización 20 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Llagostera

En la misma provincia (Girona)