Formalizada Servicios

Servei de càtering dels serveis educatius municipals: Casal d’Estiu i Llar d’Infants de Maçanet de la Selva

Expediente: X2026002035

Serveis addicionals de menjador durant el temps de migdia per tal de poder garantir la conciliació familiar i donar resposta a les necessitats d’atenció que requereixen els infants i joves de la població: Casal d’Estiu (3-12 anys) i Llar d’Infants municipal (0-3 anys).

80.992
Presupuesto base
80.992
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Maçanet de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 21:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 jun 2026
Anuncio de Formalización 29 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva

En la misma provincia (Girona)