Formalizada Servicios

Servei d'auditoria sobre el total de càmeres corporatives

Expediente: 2025022431

Contractació del servei d'auditoria sobre el total de càmeres corporatives (300 dispositius) per determinar la seva funcionalitat i possibilitat d'integració al sistema de vídeo corporatiu

45.728
Presupuesto base
45.728
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
27 jun 2025, 13:25

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jun 2025
Anuncio de Pliegos 27 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 jun 2025
Anuncio de Formalización 27 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)