Servei d’atraccions mecàniques i inflables per al parc de Nadal i la Festa Major d’estiu organitzats per l’ajuntament d’Ascó.

Expediente: 1137/2025

Servei d’atraccions mecàniques i inflables per al Parc de Nadal i el d’atraccions inflables per la Festa Major d’estiu organitzada per l’Ajuntament d’Ascó, d’acord amb el plec de prescripcions tècniques\n\n

88.000
Presupuesto base
40.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ascó, Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 jul 2025, 14:52

Organismo contratante

Ajuntament d'Ascó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 jul 2025
Anuncio de Pliegos 4 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16