Formalizada Servicios

Servei d’atenció gent gran i famílies de Cassà de la Selva

Expediente: X2024002382

La prestació del servei d’atenció gent gran i famílies de Cassà de la Selva, que s’encarregarà oferir serveis especialitzats d’atenció a la gent gran i les seves famílies per donar resposta a les necessitats de present i futur.

76.033
Presupuesto base
76.033
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
28 oct 2025, 14:05

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 oct 2025
Anuncio de Pliegos 28 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 oct 2025
Anuncio de Formalización 28 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva

En la misma provincia (Girona)