Formalizada Servicios

Servei d’assistència tècnica per a la licitació, la direcció facultativa de les obres i la coordinació en matèria de seguretat i salut per al subministrament i la instal·lació d’una línia de pretractament mecànic per al tractament de la FORM i d’un sistema de reg en les sitges de fracció orgànica de la Planta de Compostatge del CTRMS

Expediente: 34/2026

Servei d’assistència tècnica per a la licitació, la direcció facultativa de les obres i la coordinació en matèria de seguretat i salut per al subministrament i la instal·lació d’una línia de pretractament mecànic per al tractament de la FORM i d’un sistema de reg en les sitges de fracció orgànica de la Planta de Compostatge del Centre de Tractament de Residus Municipals del Segrià

81.013
Presupuesto base
81.013
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Segrià, Lleida (Cataluña)
Publicación
15 may 2026, 11:26

Organismo contratante

Consorci de Residus del Segrià

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 may 2026
Anuncio de Pliegos 15 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 jul 2026
Anuncio de Formalización 9 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 jul 2026, 10:13