En evaluacion Servicios

Servei d’Assistència Tècnica per a la direcció gràfica, disseny i redacció de projectes de senyalització i d’elements d’informació per a les estacions, material mòbil i dependències dins de l’àmbit de Xarxa Ferroviària, de plans de comunicació per afectacions de servei i obres i de projectes de senyalització per a Turisme i Muntanya de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (ref. PO21/26)

Expediente: CONTR/2025/0000000282

Contrato de servicios en evaluación por Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya. Lote 001. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 71242000.

261.120
Presupuesto base
300.520
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71242000
Publicación
6 mar 2026, 17:37
Fecha límite
1 abr 2026, 14:00
Duración
2 años
Lote
001

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 1 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 abr 2026, 06:24

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya