Formalizada Servicios

Servei d'assistència tècnica al Segell Municipal de Qualitat del Comerç Local

Expediente: 2026/6881V

L’objecte del contracte és el servei és la prestació del servei d’assistència tècnica especialitzada per al disseny, desenvolupament metodològic, definició gràfica, implementació pilot i suport a la difusió inicial del Segell Municipal de Qualitat del Comerç Local de Santa Perpètua de Mogoda, en el marc del “Projecte de Qualitat i Reactivació del Comerç Urbà” i del recurs Suport al Comerç Urbà del Catàleg de Serveis 2024-2027 de la Diputació de Barcelona. En concret, el contracte comprèn: • el disseny conceptual del segell i la definició dels seus objectius estratègics, àmbits d’avaluació i proposta de valor; • la definició dels criteris objectius d’avaluació, dels indicadors verificables i del sistema de puntuació i acreditació; • l’elaboració del manual operatiu complet del segell (criteris, indicadors, procés d’adhesió, concessió, renovació, seguiment i retirada); • el disseny de les eines tècniques d’avaluació (grilles, checklists, fitxes de diagnosi, instruments d’autoavaluació i plantilles d’informe); • el disseny gràfic del Segell de Qualitat, incloent el logotip, la identitat visual, les aplicacions físiques i digitals i el manual bàsic d’ús de marca; • la producció i subministrament dels materials físics i digitals necessaris per a la implantació i difusió inicial del segell, incloent: - impressió de 100 vinils adhesius identificatius per als establiments acreditats - impressió de 200 flyers informatius - impressió de 100 cartells A3 promocionals - producció d’un vídeo promocional d’aproximadament 30 segons adaptat a xarxes socials i canals digitals municipals - disseny de materials digitals complementaris per a la difusió institucional; • la implementació d’una prova pilot amb un mínim de 10 establiments comercials del municipi, que permeti validar la metodologia en condicions reals; • i la redacció d’un informe final de resultats, ajustos metodològics i proposta de desplegament futur del segell a escala municipal.

8.815
Presupuesto base
8.815
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Santa Perpètua de Mogoda, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 14:18

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 jul 2026
Anuncio de Formalización 14 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda

Abierta 2026/8820R

Serveis de tallers, xerrades i activitats preventives del risc en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi.

39.744 €

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026/9781L

Servei de retirada de vehicles de la via

214.898 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta 2026/11354F

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

214.550 €

En la misma provincia (Barcelona)