En evaluacion Servicios

Servei d'assistència i assessorament en matèria de jardineria

Expediente: 299/2025

L’objecte del contracte és la prestació de serveis d’assistència i assessorament qualificat en matèria de jardineria i assistir tècnicament a l’Àrea de Serveis Municipals.

30.169
Presupuesto base
30.169
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Llançà, Girona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2025, 13:44

Organismo contratante

Ajuntament de Llançà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2025
Anuncio de Pliegos 27 mar 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Llançà

En la misma provincia (Girona)