Formalizada Servicios

Servei d'Assessorament Jurídic dels Serveis Socials Bàsics i del Servei d'Informació i Atenció a les Dones del Consell Comarcal del Baix Penedès

Expediente: 4125/2024

L’objecte d’aquest contracte es la prestació del servei d’assessorament jurídic (SAJ) a les persones/famílies derivades des dels Serveis Socials Bàsics (SSB) i des del Servei d’Informació i Atenció a les Dones (SIAD) del Consell Comarcal del Baix Penedès. Al mateix temps, des del SAJ també es donarà assessorament tècnic als i les professionals dels SSB i SIAD sobre temes jurídics relacionats amb la seva feina.

59.400
Presupuesto base
59.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Baix Penedès, Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 abr 2025, 15:05

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 abr 2025
Anuncio de Pliegos 10 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 abr 2025
Anuncio de Formalización 10 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Consell Comarcal del Baix Penedès

En la misma provincia (Tarragona)