Adjudicada Servicios

Servei d’assessorament estadístic per a projectes de recerca en l’àmbit de l’Atenció Primària de Salut, incloent-hi suport metodològic, anàlisi estadística avançada i comunicació científica, per part de la Fundació Fundació Institut Universitari per a la recerca a l’Atenció Primària de Salut Jordi Gol i Gurina (IDIAPJGol).

Expediente: 32/2025_ESTADÍSTICS

Servei d’assessorament estadístic per a projectes de recerca en l’àmbit de l’Atenció Primària de Salut, inclou suport metodològic, anàlisi estadística avançada i comunicació científica.

59.970
Presupuesto base
59.970
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
28 nov 2025, 11:14

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 nov 2025
Anuncio de Pliegos 28 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 nov 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:17