Adjudicada Servicios

Servei d’assegurances de responsabilitat civil patrimonial i Servei d’assegurances de responsabilitat professional dels tècnics de la construcció

Expediente: 2025_4503

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Vacarisses en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 66510000. Adjudicado el 7 ene 2026 a FERRER OJEDA. Se recibió 1 oferta.

23.231
Presupuesto base
46.462
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
66510000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:50

Adjudicación

Adjudicatario
FERRER OJEDA
NIF
B58265240
Importe
23.231
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Vacarisses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 7 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Mismo sector y zona (66 en Barcelona)

Abierta OAC-2027-1

Contratación de distintos seguros.

150.000 €

Abierta 2026/0028621

Contracte privat d’una assegurança multirisc per danys materials per la cobertura de les col·leccions del patrimoni històric-artístic del Consorci de les Drassanes Reials i Museu Marítim de Barcelona i de les exposicions temporals que s’hi realitzin

13.000 €

Abierta 2026/0011480

Contractació de tres pòlisses d’assegurances, per part de la Diputació de Barcelona com a prenedora, per donar cobertura a diferents àrees de risc, dividit en 3 lots

298.628 €

Abierta CONTR/2026/0000000443

Pólizas de responsabilidad civil y patrimonial del grupo FGC: póliza de seguro de responsabilidad civil general del grupo FGC, póliza de responsabilidad civil como organizador de actividades físico deportivas al aire libre (ref. PO100/26)

1.200.000 €

Abierta 15013883

Custodia y gestión del archivo documental externo de Transports Metropolitans de Barcelona.

123.304 €

Abierta 16136740

Assegurança de Responsabilitat Civil General i Assegurança Obligatòria de Viatgers

4.937.992 €

Abierta 16136780

Servei d’Assegurances de danys materials del patrimoni

10.156.766 €

Adjudicada CE/2026/015

servei d’assegurança (pòlissa d’assegurança) que cobreixi la responsabilitat civil de l’assegurat derivada de la realització d’un estudi d’investigació clínica d’intervenció no farmacològica titulat “Physical activity as an instrumental variable to unravel immunological, proteomic and metabolic signatures related to vascular health (PA-HEARTMAP)”

7.276 €

Adjudicada CE/2026/022

Servei de Assegurança de responsabilitat civil professional del Laboratori Antidopatge de Catalunya

18.000 €

Adjudicada CE/2026/021

Servei d'Assegurança de Responsabilitat Civil Professional per a la Fundació Institut Hospital del Mar d'Investigacions Mèdiques (HMRIB)

33.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Vacarisses

Abierta 2026_3033

CONTRACTE DEL SERVEI DE MANTENIMENT DE LA FRANJA PERIMETRAL DE BAIXA COMBUSTIBILITAT A LA URBANITZACIÓ CAN SERRA DE DE VACARISSES

19.687 €

Abierta 2025_6965

CONTRACTE DE LES OBRES PER A L’EXECUCIÓ DE MILLORES A LA XARXA D’AIGUA DE VACARISSES

76.559 €

Adjudicada 4150

Contracte basat en l'acord marc dels serveis de manteniment de la gespa del camp de futbol municipal de Vacarisses.

12.400 €

Adjudicada 2026_4998

És objecte del contracte la conveniència del contracte basat de l’acord marc per a la prestació dels serveis de “REDACCIÓ DEL PROJECTE BÀSIC I EXECUTIU I DIRECCIÓ D’OBRA DE L’AMPLIACIÓ DE L’APARCAMENT MUNICIPAL”. Les actuacions inclouran els actes necessaris per a l’aprovació de les certificacions, possibles informes vinculats amb expedients de penalitats així com de liquidació, certificats de bona execució i demés derivats.

85.500 €

En evaluacion 2026_3033

L’actuació objecte del present expedient consisteix en l’execució dels treballs de manteniment d’una franja exterior de protecció contra incendis forestals situada a la urbanització de Can Serra de Vacarisses, segons plànol annex, mitjançant actuacions de desbrossada de vegetació herbàcia i arbustiva, aclarida i poda de l’arbrat, eliminació de peus morts o excessivament densos, retirada de restes vegetals i, en general, totes aquelles intervencions necessàries per tal de mantenir les condicions de baixa combustibilitat, seguretat i funcionalitat de la franja de protecció exigides per la normativa vigent.

19.687 €