Adjudicada Servicios

Servei d’assegurança de vehicles integrats de la flota del municipi

Expediente: CONT2600027

L’objecte consisteix en la contractació per part de l’Ajuntament de Castellar del Vallès, com a prenedor, d'una pòlissa d’assegurança de la flota de vehicles municipals dels 38 vehicles que s’esmenten a l’ANNEX I del present contracte.

33.745
Presupuesto base
33.745
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Castellar del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 14:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 jun 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Castellar del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)