Formalizada Servicios

Servei d'assegurança de Responsabilitat Civil d'Aigües de Reus

Expediente: AT25139

L’objecte de la licitació és la contractació per part de la divisió d’Aigües de Reus de Reus Serveis Municipals, SA, com a prenedor, de la pòlissa d’assegurança de Responsabilitat Civil que garanteixi la cobertura dels riscos que es deriven de l’activitat normal que desenvolupa.

58.000
Presupuesto base
58.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Reus, Tarragona (Cataluña)
Publicación
3 jun 2025, 17:00

Organismo contratante

Reus Serveis Municipals, S.A.

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jun 2025
Anuncio de Pliegos 3 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 may 2025
Anuncio de Formalización 3 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Reus Serveis Municipals, S.A.

En la misma provincia (Tarragona)