Servei d'artteràpia al centre diürn del Consorci d'Acció Social de la Garrotxa

Expediente: B103/2025/26

L’objecte del contracte del servei d’artteràpia del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa és un mètode de treball que complementa el treball que s’està duent a terme des del Centre Diürn.

6.084
Presupuesto base
6.084
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
19 jun 2025, 14:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2025
Anuncio de Pliegos 19 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Consorci d'Acció Social de la Garrotxa

En la misma provincia (Girona)