Abierta Sin plazo publicado Servicios

SERVEI D’ANALÍTIQUES DE CONTROL INTERN D’AIGÜES DE BLANES S.A.

Expediente: C-20/2026

L'objecte d’aquest plec és el servei extern d'anàlisi d'aigües i assessorament tècnic especialitzat que permeti garantir la continuïtat dels controls analítics de l'Estació de Tractament d'Aigua Potable (ETAP) d’Aigües de Blanes SA (ABSA) durant els períodes d'absència del personal responsable del laboratori, ja sigui per vacances, baixes mèdiques o qualsevol altra circumstància sobrevinguda que impossibiliti la realització dels controls analítics interns.

156.210
Presupuesto base
156.210
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Blanes, Girona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 14:16
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Aigües de Blanes, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Aigües de Blanes, SA

En la misma provincia (Girona)