Formalizada Servicios

Servei d'allotjament, adaptació i manteniment del programari KOHA

Expediente: 2025019408

Servei d’allotjament, adaptació i manteniment del programari KOHA per a la gestió de documents de la Biblioteca especialitzada de l’Arxiu Municipal de Girona.

11.835
Presupuesto base
11.835
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
8 oct 2025, 11:12

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 oct 2025
Anuncio de Pliegos 8 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 oct 2025
Anuncio de Formalización 8 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)