Adjudicada Servicios

Servei d’Ajuda a Domicili de l’Ajuntament de Pineda de Mar (SAD)

Expediente: 4778/2026

Gestió i execució del servei d’ajuda a domicili (SAD), d’acord amb el que preveu el Reglament del servei i la normativa sectorial aplicable (Llei39/2006, de 14 de desembre, de promoció de l’autonomia personal i atenció a les persones en situació de dependència i Llei 12/2007, d’11 d’octubre, de serveis socials).

4.515.912
Presupuesto base
4.515.912
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Pineda de Mar, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 12:22

Organismo contratante

Ajuntament de Pineda de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Pineda de Mar

En la misma provincia (Barcelona)