Formalizada Servicios

Servei consistent en la redacció del projecte d’execució, l’estudi de seguretat i salut i la direcció de l’estació de bombeig d’aigües pluvials i l’ampliació de la xarxa de drenatge al barri de Can Bou a Castelldefels.

Expediente: 902656/26

Servei consistent en la redacció del projecte d’execució, l’estudi de seguretat i salut i la direcció de l’estació de bombeig d’aigües pluvials i l’ampliació de la xarxa de drenatge al barri de Can Bou a Castelldefels.

43.336
Presupuesto base
43.336
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Castelldefels, Barcelona (Cataluña)
Publicación
5 jun 2026, 12:14

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 jun 2026
Anuncio de Pliegos 5 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 sep 2026
Anuncio de Formalización 4 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:13

Más licitaciones de Àrea Metropolitana de Barcelona

En la misma provincia (Barcelona)