Abierta Sin plazo publicado Servicios

Servei consistent en la defensa i representació de l’Ajuntament de Lloret de Mar davant l’ordre jurisdiccional contenciós administratiu

Expediente: 14032026000043 - DEFENSA JUR

L’objecte de la present licitació és adjudicar, mitjançant procediment obert, tramitació ordinària, la prestació del servei consistent en la defensa i representació de l’Ajuntament de Lloret de Mar davant l’ordre jurisdiccional contenciós administratiu.

367.680
Presupuesto base
367.680
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 15:58
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:10