Formalizada Servicios

SERVEI CONSISTENT EN EL SERVEI D’ATENCIÓ PSICOLÒGICA I ASSESSORAMENT LEGAL PER AL SERVEI D’INFORMACIÓ I ATENCIÓ A LES DONES DE LLORET DE MAR (SIAD) DIVIDIT EN 2 LOTS

Expediente: 14032025000033 - SIAD

Servei consistent en l’atenció psicològica i assessorament legal per al servei d’informació i atenció a les dones de Lloret de Mar (SIAD), dividit en dos lots: LOT 1: Servei atenció psicològica SIAD i LOT 2: Servei d’assessorament jurídic SIAD

159.084
Presupuesto base
138.462
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Lloret de Mar, Girona (Cataluña)
Publicación
20 feb 2026, 12:04

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 feb 2026
Anuncio de Pliegos 20 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 ene 2026
Anuncio de Formalización 20 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)