Adjudicada Servicios

Servei consistent en el disseny i l’execució d’una acció formativa de primera acollida, adreçada a conductors de vehicles pesants - transport de viatgers (permís D) i/o de mercaderies (permís C) - procedents de tercers països i que es trobin en tràmit de bescanvi del permís de conduir, o bé que l’hagin obtingut en un termini màxim de dos anys.

Expediente: SCT-2026-97

Contrato de servicios adjudicado por Servei Català de Trànsit. Lote 1. Categoría CPV 80411200. Adjudicado a APEC Granollers, SL. Se recibió 1 oferta.

11.968
Presupuesto base
59.838
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
80411200
Publicación
27 jul 2026, 12:55
Fecha límite
27 jul 2026, 12:00
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
APEC Granollers, SL
NIF
B62780424
Importe
5.984
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Servei Català de Trànsit

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 27 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:23

Más licitaciones de Servei Català de Trànsit