Formalizada Servicios

Servei calibració forn grafit, micro, cromatograf

Expediente: 2022/76

Contracte del servei de manteniment preventiu i/o calibració de l'equip forn microones, l'equip utilitzat pel sistema de purificació de l'aigua i el cromatògraf iònic per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, del Consorci SIGMA

39.241
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
22 jul 2022, 15:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jul 2022
Anuncio de Pliegos 22 jul 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 jul 2022
Anuncio de Formalización 22 jul 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa (SIGMA)

En la misma provincia (Girona)