Abierta 16 sep 2026 (12d 5h) Servicios

Servefis per a les actuacions de supervisió de l'equip bàsic d'atenció social EBAS, adscrit als serveis socials de l'Ajuntament de Calafell, per procediment obert ( 2026/10029)

Expediente: 53_2026_CNT

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Calafell en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 85312300. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

5.500
Presupuesto base
11.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
85312300
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 10:04
Fecha límite
16 sep 2026, 16:00 (12d 5h)
Duración
2 años

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Calafell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 12 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (85 en Tarragona)

Abierta 029-2026-0198

Contratación del servicio de especialidad de Psiquiatría y Psicología en la ciudad de El Vendrell.

79.800 €

Abierta CONSER-0104/2026

El objeto del contrato es la gestión del Servicio Residencial de Estancia Limitada del centro Social Roser, de acuerdo con el detalle que consta en el pliego de prescripciones técnicas particulares. Se trata de un servicio de alojamiento con la intención de cubrir parte de la demanda asistencial en el ámbito de la exclusión residencial.Este servicio se ofrecerá en el Centro Social el Roser, situado en la calle Josep Caixés 1, de Reus.Es un servicio incluido en el Anexo IV de la Ley 9/2017, de 8 de noviembre, de Contratos del Sector Público.

273.638 €

Prevista 2026/721

L’objecte del contracte és la prestació del servei de dinamització dels espais per a les persones grans del municipi de la Bisbal del Penedès, en concret: a. Activitat física i esportiva als espais del parc de salut Pavelló municipal ( Nucli ) Parc de salut de la Miralba Parc de salut de Priorat Parc de salut de Can Gordei Parc de salut de l’Esplai b. Servei de dinamització dels espais per a gent gran als locals : Local social del Priorat, Can Gordei, Miralba, l’Esplai i al Racó de la gent gran del nucli de la Bisbal del Penedès

En evaluacion Exp 4595/2026

El contracte té per objecte la contractació del servei per a la realtizació de les activitats cognitives i emocionals dirigides a la gent gran del municipi d'Altafulla

22.128 €

En evaluacion GCON2026000055

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del Servei de Teleassistència Domiciliària de l’Ajuntament del Vendrell, amb atenció permanent les 24 hores del dia, tots els dies de l’any, adreçat a persones usuàries del municipi que es trobin en situació de fragilitat, dependència, vulnerabilitat o risc social. El servei té com a finalitat promoure la permanència de les persones usuàries en el seu entorn habitual, garantir una atenció personalitzada, continuada i integral, millorar la seva qualitat de vida, fomentar l’autonomia personal, proporcionar seguretat i prevenir situacions d’aïllament social, soledat no desitjada o risc domiciliari. El servei s’adreça principalment a persones grans, persones amb dependència i/o persones amb discapacitat residents al municipi del Vendrell, d’acord amb la valoració prèvia efectuada pels serveis socials municipals. El Servei de Teleassistència Domiciliària garanteix una atenció continuada, preventiva i immediata mitjançant l’ús de tecnologies de la informació i la comunicació, assegurant la comunicació permanent de la persona usuària amb un centre d’atenció especialitzat i la mobilització dels recursos necessaris en cas d’emergència, necessitat social o incidència. El contracte es configura mitjançant un sistema de preus unitaris i inclou les modalitats següents: • teleassistència domiciliària bàsica, • teleassistència domiciliària avançada.

112.621 €

En evaluacion HCA 007/2026

Servei d'anestèsia i reanimació per a l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM.

2.479.197 €

En evaluacion 1775/2026

Servei de cura per infants de 3 a 12 anys i conciliació familiar, a diferents municipis de la comarca del Baix Penedès

93.516 €

En evaluacion 2026-0001384

Contractació de les activitats de l’Acollida Matinal i l’Espai Temps del 8 de setembre al 21 de desembre, l’Espai Estiu del 31 d’agost al 4 de setembre, i l’Espai Hivern el 22, 23,28,29 i 30 de desembre.

62.000 €

Adjudicada 2026/145

El present contracte té per objecte la contractació dels serveis d’ambulàncies de Suport Vital Bàsic (SVB) i Suport Vital Avançat (SVA) per cobrir preventivament els diferents actes culturals, festius i castellers que tindran lloc a la Bisbal del Penedès durant l’any 2026

15.590 €

Formalizada SER-24-0314-OSA

Contrato de servicios de psiquiatría en centro ambulatorio a la población protegida de umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social nº 3 y a los trabajadores autónomos adheridos en la localidad de Tarragona (Tarragona)

58.977 €

Más licitaciones de Ajuntament de Calafell