Formalizada Suministros

Senyalització de la connectivitat entre senders a la Ruta del Cister

Expediente: 2026/T230

Contrato de suministros formalizado por Consell Comarcal de la Conca de Barberà en Tarragona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 34928470. Adjudicado el 20 mar 2026 a CHAPER, S.L.. Se recibieron 4 ofertas.

45.341
Presupuesto base
45.341
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34928470
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 17:39
Fecha límite
19 feb 2026, 15:00
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
CHAPER, S.L.
NIF
B17045618
Importe
31.770
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 19 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 mar 2026, 06:26

Mismo sector y zona (34 en Tarragona)

Abierta 2026/15612

L’objecte d’aquest contracte és la contractació del subministrament decoratiu nadalenc per al municipi de Deltebre.

87.446 €

Abierta CO 11/2026

Acord marc privat, amb diverses empreses, per al subministrament, mitjançant arrendament, en la modalitat de rènting, sense opció de compra, de camions per a la recollida de residus, maquinària de neteja i vehicles auxiliars de l'empresa pública Serveis Comarcals Mediambientals, SA

1.173.816 €

Abierta 43006630/2026/38

Subministrament d’una cabina tractora didactitzada destinada exclusivament a finalitats formatives, incloent-hi la formació específica associada adreçada al personal docent del centre

30.000 €

Adjudicada 420/2026

Subministrament, mitjançant arrendament sense opció de compra, d’un camió de combustió de menys de 3.500 kg de MMA, amb serveis integrals inclosos, destinat als serveis municipals, en el marc de la compra agregada de l’Associació Catalana de Municipis.

43.968 €

Adjudicada 2026-CBSU004

Adhesió a l'Acord Marc de subministrament de parcs infantils i mobiliari per a espais públics amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2022.05)

2.918 €

Adjudicada 8004330008-2026-0005662

Adquisició de dues furgonetes de combustió gran (furgó) mitjançant contracte basat en l’acord marc de maquinària tècnica i elements de transport i serveis de manteniment amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l’ACM (expedient 2023.07), lot 1

73.818 €

En evaluacion 2026_045SU

Adquisición del sistema necesario para recepción y almacenamiento de residuos peligrosos de la cofradía de pescadores del Puerto de Tarragona

50.000 €

En evaluacion 19-2026

Suministro en modalidad de renting de vehículos industriales para las instalaciones de SIRUSA

78.183 €

En evaluacion 875/2026

L'objecte del present contracte és l'execució de les obres d'adequació de la zona verda del nucli de Saifores, al terme municipal de Banyeres del Penedès, amb la finalitat de transformar-la en un espai públic funcional, accessible i de qualitat, destinat a l'ús col·lectiu i orientat a la millora del benestar i la qualitat de vida de la ciutadania. Les actuacions previstes tenen per objecte la consolidació de l'actual espai lliure com a parc públic, mitjançant la realització dels treballs necessaris d'urbanització i adequació de l'espai, incloent-hi els treballs previs i moviments de terres, l'execució de paviments i itineraris accessibles, la col·locació de mobiliari urbà i d'elements de joc infantil i esportiu, així com les actuacions de jardineria i plantació d'arbrat.

58.372 €

En evaluacion S-01-2026

Subministrament d'un vehicle elctric tipus furgoneta per la brigada municipal, de tres places.

25.500 €

Más licitaciones de Consell Comarcal de la Conca de Barberà