Segons projecte tècnic les obres a realitzar són enderrocs i moviments de terres; xarxa de sanejament; xarxa d’abastament; xarxa d’enllumenat públic; pavimentació, i gestió de residus.

Expediente: 4/2026

Contrato de obras formalizado por Entitat Municipal Descentralitzada de la Serra d'Almos en Tarragona. Categoría CPV 45233330. Adjudicado el 16 jul 2026 a MODUL Promocions SRL. Se recibieron 2 ofertas.

222.703
Presupuesto base
222.703
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45233330
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
21 abr 2026, 12:04
Fecha límite
11 may 2026, 23:59

Adjudicación

Adjudicatario
MODUL Promocions SRL
NIF
B43242635
Importe
201.547
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 abr 2026
Anuncio de Pliegos 21 abr 2026
Fin Plazo Presentación 11 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 16 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 04:26

Mismo sector y zona (45 en Tarragona)

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta 2026_048OBRA

Aplicación del sistema móvil de desplazamiento de cajas Power Unit de conexión a cruceros al conjunto OPS mediante cadenas portacables e-chain en el Muelle de Baleares del Puerto de Tarragona, y prestación posterior de operación inicial y mantenimiento integral.

11.786.763 €

Abierta CGRCDE018

Execució de les obres hidrauliques per optimitzar l'us de l'aiguadel Projecte de modernització de regadius : Sèquia de Smith

367.331 €

Abierta 4302520002-2026-0000614

Obres del talús zona Esportiva Municipal. atès que la necessitat d’aquesta intervenció neix com a conseqüència de l’episodi de pluges del temporal DANA ALICE que va causar un despreniment de part del mur que sustenta en camp de futbol municipal deixant alhora afectat el camí municipal que hi ha just a sota.

49.097 €

Abierta 07/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Segona Edició de la Fira Marida 2026, organitzada per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova.

10.850 €

Abierta 817/2026

Contracte d'obres obert simplificat abreujat per a la instal.lació d’un sistema de digitalització i gestió del sistema d’abastament d’aigua en alta del municipi de Falset per al control i la gestió remota de les captacions i dipòsits municipals.

68.854 €

Abierta 2026-0000588

L’execució de les obres incloses en el “Projecte bàsic i d’execució d’arranjament del magatzem de la brigada” per l’Ajuntament de Freginals, redactat per l’arquitecte Oscar José Gonzalvo, dels serveis tècnics del Consell Comarcal, i aprovat definitivament per Decret d’Alcaldia núm. 2026-0000131, de 19 de maig de 2026.

64.927 €

Abierta 4308250006-2026-0000384

Té per objecte definir les actuacions d’adequació de l’edifici contigu al camp de futbol d’El Masroig, responent a la necessitat d’actualitzar els espais interiors a causa del seu ús intensiu i, en conseqüència, la seva degradació.

157.988 €

Abierta 70062240003-2026-0000267

L'objecte del present contracte és l'execució de les obres de Reforma interior i adequació de l'espai de la planta golfes de l'edifici Ca l'Orga, situat al carrer Sant Isidre, 3, de Picamoixons, d'acord amb les especificacions tècniques detallades en el Projecte d'Obres aprovat per l'EMD de Picamoixons. L'objecte es defineix de forma determinada, complint amb el que disposa l'article 99.1 de la Llei 9/2017: «L’objecte dels contractes del sector públic haurà de ser determinat. El mateix es podrà definir en atenció a les necessitats o funcionalitats concretes que es pretenen satisfer, sense tancar l’objecte del contracte a una solució única.» Les actuacions principals, segons la Memòria descriptiva (MD 2) del projecte, són: 1. Adequació funcional de l'espai: Generació de noves particions interiors per separar els diferents espais (sala polivalent, zona de reunions, coordinació i recepció). 2. Supressió de barreres arquitectòniques: Instal·lació d'un ascensor electromecànic per a 8 persones (630 kg) i una plataforma de càrrega per garantir l'accessibilitat universal. 3. Preservació del patrimoni: Restauració i sanejament del mur interior catalogat com a Bé Cultural d'Interès Local (BCIL). 4. Millora del confort i instal·lacions: Renovació integral dels paviments (gres porcellànic i microciment), falsos sostres i execució de noves xarxes de climatització, electricitat, fontaneria i protecció contra incendis.

221.381 €

Abierta 4307990004-2026-0000561

Enderroc i nou edifici d'ús polivalent entre mitgeres situat al C/ Major, núm. 28 de Masllorenç

399.386 €

Más licitaciones de Entitat Municipal Descentralitzada de la Serra d'Almos