Formalizada Servicios

SEGONA PRÒRROGA I MODIFICACIÓ DEL CONTRACTE DEL SERVEI DE SUBMINISTRAMENT I MUNTATGE DEL REFRACTARI

Expediente: PR2 04/2019

Activació de la segona pròrroga de data 21 d'agost de 2022 en relació amb el procediment Obert Harmonitzat relatiu al servei de subminstrament i muntatge del refractari per a la planta de valorització de residus urbans de Tarragona i modificació contractual per a incloure els treballs addicionals de reforma dels cremadors.

309.377
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
8 ago 2022, 12:36

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 ago 2022
Anuncio de Pliegos 8 ago 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 jul 2022
Anuncio de Formalización 8 ago 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Servei d'Incineració de Residus Urbans, SA

En la misma provincia (Tarragona)