Formalizada Suministros

Segona pròrroga del contracte conjunt per al subministrament d'un programari de seguretat mitjançant l'adquisició de 295 llicències per a la protecció del equipament TIC de l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM i de la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià

Expediente: HCA-FUSSMONT 004/2019-2PR

Segona pròrroga del contracte conjunt per al subministrament d'un programari de seguretat mitjançant l'adquisició de 295 llicències per a la protecció del equipament TIC de l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM i de la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià.

9.204
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 jul 2022, 10:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 jul 2022
Anuncio de Pliegos 4 jul 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 may 2022
Anuncio de Formalización 4 jul 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:21

Más licitaciones de HOSPITAL COMARCAL D'AMPOSTA, S.A.M.

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta CSS. MT-15024-C2

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres corresponents al projecte constructiu. Semaforització i millora de la senyalització de passos de vianants a la C-31. Cunit. Clau: MT-15024-C2

2.335 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Abierta AT26158_O

OBRES DE REPARACIÓ DE LA SOLERA I PARETS DEL DIPÒSIT INSTITUT PERE MATA

244.724 €