En evaluacion Servicios

SE111000HO2026023 Servei d’assessoria i col·laboració en la promoció internacional de la Universitat Politècnica de Catalunya (UPC) a la Xina

Expediente: SE111000HO2026023

Servei d’assessoria i col·laboració en la promoció internacional de la Universitat Politècnica de Catalunya (UPC) a la Xina, d’acord amb l’establert al Plec de prescripcions tècniques. L’empresa adjudicatària centrarà les seves activitats en facilitar les relacions entre la UPC i les institucions xineses que es considerin d’interès, proporcionarà contactes relacionats, exercirà d’interlocutor i realitzarà tasques in situ per a les quals seran necessaris desplaçaments i treballs de suport a Xina.

295.454
Presupuesto base
295.454
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
16 jun 2026, 12:14

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jun 2026
Anuncio de Pliegos 16 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Universitat Politècnica de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)