Anulada Suministros

S25-26 L’ACORD MARC PER AL SUBMINISTRAMENT, TRANSPORT, DESCÀRREGA, INSTAL·LACIÓ I MANTENIMENT DE CONTENIDORS DE CÀRREGA BILATERAL AMB SISTEMES D’IDENTIFICACIÓ I CONTROL D’ACCÉS

Expediente: S25-26

L’acord marc per al subministrament, transport, descàrrega, instal·lació i manteniment de contenidors de càrrega bilateral, té per objecte seleccionar l’empresari amb el qual es podran celebrar contractes basats així com fixar les condicions generals d’adjudicació i execució a què s’hauran d’ajustar els contractes que es basin en aquest Acord marc.

3.102.806
Presupuesto base
3.102.806
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Granollers, Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 jun 2026, 06:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jun 2026
Anuncio de Pliegos 22 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Serveis Ambientals del Vallès Oriental, SA

En la misma provincia (Barcelona)