En evaluacion Obras

Restaurar a capacidade portante do firme, mellorar a adherencia e comodidade da circulación, corrixir puntos críticos e previr a aparición de novas patoloxías, no camiño acceso a Faramontaos e no camiño Corredoira e San Pedro de A Mezquita.

Expediente: 837/2026

Contrato de obras en evaluación por Alcaldía de A Merca en Ourense. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 45233141.

49.587
Presupuesto base
49.587
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45233141
Lugar de ejecución
Ourense (Galicia)
Publicación
17 jul 2026, 21:25
Fecha límite
7 ago 2026, 14:00
Duración
3 meses

Organismo contratante

Alcaldía de A Merca
NIF: P3204800A

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación 7 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 ago 2026, 19:00

Mismo sector y zona (45 en Ourense)