Formalizada Servicios

Representació artística de l'espectacle "Luz Casal - Me voy a permitir", en el marc del Festival Camp de Mart 2026

Expediente: 2026/4-C113

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Tarragona en Tarragona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 92312240. Adjudicado el 10 jul 2026 a ESPECTACLES LA TRACA SL. Se recibió 1 oferta.

25.000
Presupuesto base
25.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
92312240
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 15:49
Fecha límite
23 jun 2026, 13:00

Adjudicación

Adjudicatario
ESPECTACLES LA TRACA SL
NIF
B25258633
Importe
25.000
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 23 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:28

Mismo sector y zona (92 en Tarragona)

Abierta SV/26/26

Servicio de operación, mantenimiento y seguimiento ambiental de los humedales artificiales del Delta del Ebro.

478.000 €

Formalizada 2026-FES-C0204-000013

Contractació de l'espectacle "Actuació del grup Pepet i Marieta" que es durà a terme durant les Festes de la Cinta 2026

6.000 €

Formalizada 2026-FES-C0204-000012

Contractació de l'espectacle "Concert de Rafa Sànchez" que es durà a terme durant les Festes de la Cinta 2026

22.000 €

Formalizada 2026_08

Amb motiu de la celebració de les diferents festes del municipi, aquest ajuntament organitza anualment un programa d’activitats culturals, lúdiques i festives adreçades a tota la població. Entre aquestes activitats, les actuacions musicals a càrrec d’orquestres són una de les principals atraccions i compten amb una àmplia participació ciutadana.

41.140 €

En evaluacion 105/2026

L’objecte del present contracte és el servei de monitoratge, dinamització i gestió del Casal d’Estiu, del casal de Nadal, casal dels dissabtes i les colònies d’estiu del municipi dels Pallaresos, adreçat a infants de I3 a sisè de primària, durant els períodes no lectius corresponents a les vacances escolars d’estiu, de Nadal i els dissabtes.

68.963 €

Formalizada 847/2026

És objecte del present, el contracte de serveis artístics per a la realització del concert del grup Doctor Prats que es realitzarà el dia 13 de juny de 2026. El concert tindrà lloc a la pista coberta del Complex Esportiu Municipal, ubicada a Camí del Clos 4, de la Pobla de Mafumet.

22.000 €

Formalizada 848/2026

És objecte del present, el contracte de serveis artístics per a la realització del concert del grup Maldita Nerea que es realitzarà el dia 11 de juliol de 2026. El concert tindrà lloc a la pista coberta del Complex Esportiu Municipal, ubicada a Camí del Clos 4, de la Pobla de Mafumet.

33.000 €

Adjudicada 3854/2025

L’objecte del contracte consisteix en la realització de l’espectacle "Els Clap" durant la fira de Santa Llúcia de l’Arboç 2025, segons les condicions, requeriments tècnics i abast detallats en el pressupost presentat per la companyia. El contracte comprèn les següents prestacions: - L’execució de l’espectacle per part de la companyia Ass. Cultural La Companyia – Els Clap. - El desplaçament del personal i el transport del material necessari per a la seva realització. - El muntatge i desmuntatge escènic i tècnic. - L’aportació del personal tècnic i artístic necessari.

2.034 €

En evaluacion 995/2026

És objecte del contracte la prestació del servei d’activitats dirigides que es duen a terme a la Sala Polivalent i la piscina municipal dels Pallaresos mitjançant la contractació de monitors amb personal qualificat.

14.412 €

Formalizada 2026/14311

El present plec té per objecte la regulació del servei d’actuació artística (concert) per a les Festes Majors de Deltebre 2026. El promotor (Ajuntament de Deltebre), desitja contractar la gestió i contractació de l'equip humà i material de l’artista, i de la gestió documental associada a aquest servei d'actuació a Deltebre el dia 15 d’agost de 2026, en els termes i condicions que consten als Plecs i que es concretin posteriorment entre les parts.

20.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tarragona

Abierta 504/2026/G626

Servei de redacció i direcció d’obra del projecte de consolidació i restauració de les estructures arqueològiques i del projecte d’adequació, de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré- Camí de la Fonteta, de Tarragona.

79.100 €

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta 467/2026-G626

Serveis de col·laboració i d'assistència tècnica a la Intervenció General en actuacions d'auditoria pública i control financer

888.742 €

Abierta 467/2026-G626

Servicios de asistencia técnica para la colaboración y apoyo a la Intervención General del Ayuntamiento de Tarragona en el ejercicio de las funciones de control interno, mediante actuaciones de auditoria pública, control Financiero y otros Trabajos incluidos en los planes anuales de control Financiero, de acuerdo con la normativa vigente. Lote 1 Auditoría de cuentas. Lote 2 Auditoría operativa. Lote 3 Control financiero de subvenciones. Lote 4 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones concedidas. Lote 5 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones recibidas. Lote 6 Servicios de colaboración

370.309 €

Abierta Compres Exp490/2026 G626

Subministrament de tres llicències MySQL Enterprise Edition i el suport avançat de l’arquitectura MySQL de l’Ajuntament de Tarragona.

83.364 €