Formalizada Servicios

REPARACIÓ INTEGRAL DEL TÚNEL DE SO I LLUM I SERVEI D'INSTAL·LACIÓ I DESINSTAL·LACIÓ ANUAL PER A LES CAMPANYES DE NADAL 2025-2026 i LES POSSIBLES PRÒRROGUES 2026-2027, 2027-2028 I 2028-2029

Expediente: GENE2025004802/(X2025004873)

Reparació integral del túnel de so i llum propietat municipal, prèvia a la instal·lació per la campanya de Nadal 2025-2026.\nInstal·lació i desinstal·lació anual del túnel de llum i so per a les campanyes de Nadal de 2025-2026, i les possibles pròrrogues 2026-2027, 2027-2028 i 2028-2029.\n

172.936
Presupuesto base
172.936
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Castell-Platja d'Aro, Girona (Cataluña)
Publicación
24 nov 2025, 09:19

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 nov 2025
Anuncio de Pliegos 24 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 nov 2025
Anuncio de Formalización 24 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro

En la misma provincia (Girona)