Formalizada Suministros

RENTING VEHICLE TOYOTA TOT TERRENY PROTECCIO CIVIL ACORD MARC ACM

Expediente: 14242022000005 TOYOTA PROTECCIO CIVIL

Contractació mixta de subministrament i servei de manteniment integral d'un vehicle tot terreny (D), marca Toyota, Land Cruiser, 5p GX 204cv 4x4, per a la secció de la Protecció Civil de Lloret de Mar, a través de rènting, mitjançant acord marc (Exp. 2019.07) dins del catàleg dels acords marc de l'ACM: subministrament i de serveis de vehicles policials amb destinació a les entitats locals de Catalunya

73.200
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
1 jul 2022, 16:30

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2022
Anuncio de Pliegos 1 jul 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 jul 2022
Anuncio de Formalización 1 jul 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)