Formalizada Suministros

RENTING VEHICLE ISUZU BRIGADA AMB PLATAFORMA ELEVADORA ACORD MARC ACM

Expediente: 14242022000002 ISUZU BRIGADA

Acord d'adquisició de subministrament de maquinària tècnica i elements de transport, en modalitat de rènting, i servei de manteniment, a través de l'Acord marc de subministrament de maquinària tècnica i elements de transport amb destinació a les entitats locals de Catalunya de l'Associació Catalana de Municipis (Exp. ACM 2018.04). Model ISUZU L35 F MODEL L35 150 CV EURO VI OBD-D AMB PLATAFORMA ELEVADORA CTE B LIFT 15, corresponent al Lot 60

54.382
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
2 mar 2022, 15:30

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 mar 2022
Anuncio de Pliegos 2 mar 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 mar 2022
Anuncio de Formalización 2 mar 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)