Formalizada Suministros

RENTING VEHICLE FORD TRANSIT SECCIO ESPORTS ACORD MARC ACM

Expediente: 14372022000002 FORD TRANSIT ESPORTS

Contractació mixta de subministrament i servei de manteniment integral, a través de rènting, d'un vehicle FORD TRANSIT 350 96kW L2H2 Van Trend FWD MHEV ( furgó) amb l'equipament de sèrie, a través de l'acord marc de maquinària tècnica i elements de transport i de serveis de manteniment amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Expedient 2018.04), lot 53.

28.081
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
18 jul 2022, 14:00

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jul 2022
Anuncio de Pliegos 18 jul 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 jun 2022
Anuncio de Formalización 18 jul 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)