Formalizada Suministros

Renovació llums Casal Cultural

Expediente: 2349/2025

L’objecte del contracte és el subministrament, instal·lació, posada en funcionament i comprovació tècnica de la il·luminació escènica de l’auditori, garantint la correcte integració amb el sistema de control existent i el compliment dels estàndards de qualitat i eficiència energètica.

93.056
Presupuesto base
93.056
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Pobla de Mafumet, la, Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 14:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 mar 2026
Anuncio de Formalización 27 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 mar 2026, 08:35

Más licitaciones de Ajuntament de la Pobla de Mafumet

En la misma provincia (Tarragona)