Formalizada Suministros

Renovació de les garanties dels servidors, la renovació de llicències de software i un servei de copies de seguretat a un núvol extern, per tal de gestionar el servei de manteniment de les avaries i incidències.

Expediente: 0091/2025-26

Contrato de suministros formalizado por Fundació Politècnica de Catalunya en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 48000000. Adjudicado el 20 jul 2026 a Accon Software, S.L.. Se recibió 1 oferta.

43.100
Presupuesto base
43.100
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
48000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2026, 10:04
Fecha límite
17 jul 2026, 11:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Accon Software, S.L.
NIF
B62203542
Importe
39.200
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación 17 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 04:25

Mismo sector y zona (48 en Barcelona)

Abierta 906708/26

Contracte administratiu del subministrament d'una llicència per subscripció del mòdul d'Elements Finits (MEF) per al software geotècnic GEO5

4.500 €

Abierta DC SUBM 20_26 (2026/00005348W)

Subministrament d’un software (inclou el dret d’ús) per a la gestió energètica d'informació energètica. L’objecte d’aquest contracte inclou tot els serveis que li siguin necessaris al software per a la seva explotació, ja sigui automatitzada o no, d’acord el Plec tècnic.

49.407 €

Abierta TIC/2026/24

L'objecte de la present licitació, és la contractació del subministrament d'ús de les 28 llicències actuals i la incorporació d'una nova llicència d'ús, que representarà 29 llicències en total, en les modalitats següents: - 6 llicències d'OpenCities Map Advanced Standalone SELECT Subscription (renovacions). - 15 llicències d'OpenCities Map Power View SELECT Subscription (renovacions). - 7 llicències de Microstation SELECT Subscription (renovacions). - Afegir una llicència perpètua i la seva posterior subscripció d'ús de Microstation SELECT

147.107 €

Abierta 905630/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en la subscripció de llicències de programari Cyclone 3DR Pro subscripció de llicències de programari Leica Cyclone.

22.560 €

Abierta 2026/090(83/2026/CONT)

Subministrament de llicències de programari Microsoft Windows Server 2025 Datacenter 16 Core, Windows Server 2025 User CAL i Office LTSC Standard 2024, en modalitat de llicència perpètua, destinades a cobrir les necessitats dels sistemes informàtics i de les aplicacions ofimàtiques de l’Ajuntament de Granollers

163.826 €

Abierta CONTR/2026/0000000460

Suministro de licencias de software OpenText para Ferrocarriles de la Generalitat de Cataluña y empresas del grupo (Ref: PO103/26)

190.808 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament, instal·lació i manteniment d’un sistema informàtic que doni suport al servei d’atenció domiciliària de l’Ajuntament, amb els objectius que figuren al punt 2 del PPT. Es tracta d’un contracte mixt que conté prestacions de subministraments, el propi programa informàtic, i de serveis, els treballs de consultoria, formació i desenvolupament i configuració, sent la prestació principal el subministrament de l’eina informàtica, que és un 93%, mentre que la part de serveis és un 7%. Complementàriament la finalitat del contracte es promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

40.822 €

Abierta 2026-146

Subscripcions de programari SUSE per al parc de servidors Linux de l’Hospital Clínic de Barcelona (HCB), així com dels serveis de suport, manteniment i actualització associats.

76.025 €

Abierta 2026/0026795

Subscripció de llicències nominals de programari Adobe per a la Diputació de Barcelona.

657.298 €

Abierta 2026/4616/3106

Contractació d'una plataforma d'administració electrònica en modalitat de Programari com a Servei (SaaS). Veure Plecs

684.500 €

Más licitaciones de Fundació Politècnica de Catalunya