RENOVACIÓ DE LES CANONADES D’AIGUA DEL SECTOR NORD DEL NUCLI HISTÒRIC D’ALÒS DE BALAGUER

Expediente: 02/2025

Contracte administratiu d'obres de renovació de les canonades d'aigua del sector nord del nucli històric d'Alòs de Balaguer

124.770
Presupuesto base
124.770
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Alòs de Balaguer, Lleida (Cataluña)
Publicación
5 ago 2025, 22:11

Organismo contratante

Ajuntament d'Alòs de Balaguer

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 ago 2025
Anuncio de Pliegos 5 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 ago 2025
Anuncio de Formalización 5 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament d'Alòs de Balaguer

En la misma provincia (Lleida)