Renovació de la pavimentació i serveis del carrer Miguel de Cervantes de l'EMD de Bítem

Expediente: 20251029

La prestació consisteix en dur a terme l'obra al carrer Miguel de Cervantes de l'EMD de Bítem, el formigó del qual es troba en mal estat de conservació i degradat per l'ús i el pas del temps. A més, la xarxa de clavegueram d'aquest carrer també presenta deficiències, ja que conjuntament ha d'absorvir les aigües pluvials que circulen superficialment i amb la infraestructura actual és insuficient. Per tant, l'objecte de la present licitació consisteix en solucionar el problema de clavegueram que pateix el carrer Miguel de Cervantes de l'EMD de Bítem i alhora substituir el paviment en mal estat.

104.279
Presupuesto base
104.279
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tortosa, Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 feb 2026, 19:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 feb 2026
Anuncio de Pliegos 10 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 feb 2026
Anuncio de Formalización 10 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:09

Más licitaciones de Entitat Municipal Descentralitzada de Bítem

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta 432026PA1002

Arrendamiento de cuatro fuentes de agua filtrada conectadas a la red, incluyendo su instalación y mantenimiento para la Dirección Provincial del Instituto Social de la Marina de Tarragona y sus Direcciones Locales en L'Ametlla de Mar y La Ràpita.

2.521 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €