Renovació de canonades, sectorització i regulació de pressions del municipi de Santa Bàrbara

Expediente: 2025/01/OB

L'objecte d'aquest projecte és la renovació de canonades, sectorització i regulació de pressions de la xarxa d'aigua potable de la població de Santa Bàrbara. Aquestes actuacions tenen com a finalitat principal millorar el control i la gestió del subministrament d'aigua, reduint les pèrdues i optimitzant la distribució.\nConcretament, es planteja la instal·lació de set comptadors sectorials i la construcció i/o renovació de les vàlvules sectorials necessàries per a obtenir una sectorització completa de la xarxa, per poder així optimitzar la seva operació i manteniment.

296.994
Presupuesto base
296.994
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Santa Bàrbara, Tarragona (Cataluña)
Publicación
22 sep 2025, 14:08

Organismo contratante

Ajuntament de Santa Bàrbara

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 sep 2025
Anuncio de Pliegos 22 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 sep 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Bàrbara

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta CSS. MT-15024-C2

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres corresponents al projecte constructiu. Semaforització i millora de la senyalització de passos de vianants a la C-31. Cunit. Clau: MT-15024-C2

2.335 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Abierta AT26158_O

OBRES DE REPARACIÓ DE LA SOLERA I PARETS DEL DIPÒSIT INSTITUT PERE MATA

244.724 €