Abierta Sin plazo publicado Obras

REHABILITACIÓ I ADEQUACIÓ DEL LOCAL SOCIAL DE VILADAMAT

Expediente: X2026000251

El projecte contempla millores del local social, concretament: Reparació en diversos punts de la coberta inclinada, reparació d’esquerdes i fissures de la façana exterior, substitució de la porta de l’entrada principal, col·locació d’una reixa metàl·lica anti-intrussisme, pintat interior i exterior, amb neteja prèvia, repassos en revestiments i aparells sanitaris en la zona dels banys, revisar la instal·lació elèctrica segons REBT, instal·lació de dos nous equips de climatització i manteniment dels altres dos que es queden, instal·lació de sistema d’alarma, creació d’un espai per a camerino, nova instal·lació d’il·luminació a l’escenari i revisió de la instal·lació existent, substitució del sistema de so i substitució de l’arbrat de la zona exterior.

155.972
Presupuesto base
155.972
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Viladamat, Girona (Cataluña)
Publicación
23 jul 2026, 14:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Viladamat

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jul 2026
Anuncio de Pliegos 23 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jul 2026, 12:10