REHABILITACIÓ DE L’ERMITA DE SANT CRISTÒFOL

Expediente: 0642

El present contracte té per objecte les obres necessàries per a la rehabilitació de coberta i façanes i la substitució de les fusteries de l’Ermita de Sant Cristòfol, d’acord amb el projecte ha estat redactat per l’arquitecta Tècnica, Carla Pallarès Mauri, amb un pressupost d’execució per contracta de 95.043,88€ (IVA inclòs).

78.549
Presupuesto base
78.549
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Perelló, el, Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 15:32

Organismo contratante

Ajuntament del Perelló

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 abr 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 abr 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament del Perelló

En la misma provincia (Tarragona)